czwartek, 1 sierpnia 2013

Teraz możesz ograniczyć linienie do 90%!Jaki świat byłby wspanialszy, gdyby nasi pupile nie linieli. Kochamy nasze koty i psy, ale nie lubimy gdy zamieniają mieszkanie w magazyn sierści. Sierść gromadząca się na podłodze, meblach, ubraniach i w samochodzie może być uciążliwa. Jednak linienie to proces naturalny, którego nie da się zahamować. W mniejszym lub większym stopniu, występuje ono u wszystkich psów i kotów. Intensywność linienia zależy od rasy, wieku, płci, a także czynników zewnętrznych, takich jak stres, temperatura powietrza, sposób odżywiania oraz pora roku. Wypadająca sierść to nie tylko nieprzyjemny widok; może także powodować podrażnienia skóry, konieczne więc jest jej systematyczne usuwanie. Linienie nie da się całkowicie wyeliminować. Istnieją jednak znacznie lepsze rozwiązania tego problemu niż nieustanne odkurzanie i zbieranie sierści z podłogi, mebli, ubrań i tapicerki samochodu. Całe szczęście, że ktoś wymyślił furminator. Z dostępnych w naszym sklepie możesz dobrać odpowiedni dla swojego psa lub kota. Każdy pies i każdy kot jest wyjątkowy, dlatego powinieneś wybrać optymalne narzędzie do usuwania podszerstka. Masz do wyboru ostrze do krótkiej i długiej sierści oraz kilka rozmiarów narzędzia, w zależności od wielkości psa. Wybierając najlepsze narzędzie dla Twojego psa czy kota, możesz usuwać podszerstek jeszcze skuteczniej. Ostrze narzędzia zostało zaprojektowane w taki sposób, aby docierać pod warstwę okrywową sierści i delikatnie.


Z kotami jest jeszcze jeden dodatkowy problem, który nasila się szczególnie wczesną wiosną i jesienią, choć koty żyjące w domu linieją przez cały rok. Koty połykają około 2/3 wypadającej sierści, co prowadzi do powstawania kul włosowych. Kule powodują dyskomfort i mogą wywoływać poważne kłopoty trawienne. Im więcej sierści uda się wyczesać, tym mniejsze ryzyko związane z jej połykaniem. Narzędzia do usuwania podszerstka furminator pozwalają skutecznie usuwać martwy włos i zapobiegać powstawaniu kul włosowych. Stosując je regularnie, szybko zauważysz ograniczenie ilości wypadającej sierści, zmniejszenie problemu kul włosowych i poprawę wyglądu sierści.


Narzędzie do usuwania podszerstka FURminator to doskonałe rozwiązanie, które pozwala skutecznie usuwać podszerstek i martwe włosy, bez ryzyka uszkodzenia sierści okrywowej lub skaleczenia delikatnej skóry zwierzęcia. Ponadto pomaga utrzymać czysty, zdrowy i zadbany wygląd sierści oraz skóry. Narzędzie to zostało stworzone przez eksperta w dziedzinie pielęgnacji zwierząt. Idealnie wyprofilowane, precyzyjne ostrze z nierdzewnej stali pozwala skutecznie usuwać wypadającą sierść. Dzięki stosowaniu narzędzia FURminator, możesz znacznie ograniczyć problem linienia. 

Zasada jest bardzo prosta; im więcej wypadających włosów usuniesz z sierści zwierzęcia, tym mniej znajdziesz ich na meblach, ubraniach, podłodze, w samochodzie i w domu.


Jakie korzyści daje Ci innowacyjne narzędzie do usuwania podszerstka?

  • ogranicza linienie do 90%
  • zapewnia czysty, zdrowy i zadbany wygląd sierści oraz skóry
  • wspomaga proces odnowy sierści
  • ogranicza powstawanie alergenów
  • umożliwia profesjonalną pielęgnację w domu
  • zapobiega powstawaniu kul włosowych u kotów i małych zwierząt domowych

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz